Krople Aflubin działają przeciwzapalnie, immunomodulacujnie i immunostymulująco, odtruwająco, łagodnie obniża gorączkę. Zaleacny przy leczeniu i profilaktyce ostrych chorób układu oddechowego, grypy, ostrych infekcji wirusowych układu oddechowego.

Wskazania

Leczenie i profilaktyka ostrych infekcji układu oddechowego, grypy, w przeziębieniach z towarzyszącymi bólami mięśni i dolegliwościami typu reumatycznego.

Dawkowanie

Doustnie. Dorośli i młodzież: 10 kropli 3-8 razy dziennie w pierwszym i drugim dniu choroby, 10 kropli 3 razy dziennie w stadium całkowicie rozwiniętej choroby, 10 kropli 2 razy dziennie przez 3 tygodnie w planowanej profilaktyce. Dzieci poniżej roku: 1 kropla 3-8 razy dziennie w pierwszym i drugim dniu choroby, 1 kropla 3 razy dziennie w stadium całkowicie rozwiniętej choroby, 1 kropla 2 razy dziennie przez 3 tygodnie w planowanej profilaktyce. Dzieci poniżej 12 lat: 5 kropli 3-8 razy dziennie w pierwszym i drugim dniu choroby, 5 kropli 3 razy dziennie w stadium całkowicie rozwiniętej choroby, 5 kropli 2 razy dziennie przez 3 tygodnie w planowanej profilaktyce.

Nie naleiy stosowat leku AflUBIN w przypadku:
– nadwrailiwosci na kt6rgokowiek z subslancji zawartych w leku,
– uzaleinienia od alkoholu, ze względu na zawartosc etanolu w leku.
Naleiy skollsultowac się z lekarzem.

Reklamy